3-5

травня 2019

Івано-Франківськ

 

Понад 20 країн-учасниць, десятки найвідоміших артистів та колективів України й світу, серед хедлайнерів: The Hardkiss, KAZKA, Eneli, 14 просторів для дітей та дорослих… і це тільки маленька частина грандіозності фестивалю!
Основна частина уваги приділена арт-напрямку: живопис, скульптура, література, кіно, театр, музика, народні мистецтва. А цьогорічний театральний напрям акцентував свою увагу на здобутках українського мистецтва.

Окремим подарунком став міжнародний проект-концерт «10 тенорів».

Фестиваль «Карпатський простір» відвідало понад 200 тисяч гостей з 75 країн світу!

Найамбітніше завдання фестивалю організатори прокоментували так: “Нам вдалось представити Івано-Франківськ передусім як цілісний потужний інфраструктурний комплекс, який може стати територією зустрічей людей різних сфер інтересів, а також різних країн і націй.”

Чимало мистецьких акцій створюється спеціально до фестивалю і вперше презентується в Івано-Франківську.

Упродовж всього фестивалю (ред.:3-5 травня) на локаціях просто неба розташувались ярмарки, кухні різних країн та вперше цьогоріч запрацювала кавова локація, котра користувалась неабиякою популярністю серед гурманів.

Країни-учасниці фестивалю: Україна, Грузія, Польща, Азербайджан, Болгарія, Угорщина, Молдова, Іспанія, Австрія, Литва, Латвія, Естонія, Нідерланди, Франція, Білорусь, Словаччина, Румунія, Чехія, Німеччина, США, Китай.

Фестиваль «Карпатський простір», за словами організаторів, покликаний стати «українським Давосом», майданчиком для зустрічей представників світового мистецтва та його поціновувачів. А головною метою події є створення культурного мосту між різними країнами та націями. Задача амбітна, але здійсненна. До нових зустрічей на фестивалі «Карпатський простір»!