5-7

травня

Івано-Франківськ

 

Про фестиваль

Це перший масштабний Міжнародний проект, який має об’єднати країни Карпатського регіону не лише за територіальною ознакою, а й через мистецтво. Фестиваль буде майданчиком для щорічних зустрічей не тільки митців, а й бізнесменів, дипломатів, політиків країн Карпатського регіону.

До участі запрошені митці та творчі колективи з 8-ми країн світу: України, Австрії, Польщі, Угорщини, Словаччини, Румунії, Молдови, Чехії. Почесними гостями є запрошені представники з 3-х країн: Грузія, Азербайджан, Естонія.

Місія — створення великомасштабної культурної події міжнародного значення, яка об’єднає країни Карпатського регіону не лише за природними ознаками, а й через культуру та мистецтво. Створення постійного майданчика для щорічних зустрічей з виконавцями, публікою, майстрами, митцями тощо.

Мета — Фестиваль сприятиме підтримці духовних цінностей, розвитку мистецтва та культурному обміну між різними країнами. Адже мистецтво об’єднує людей із різними звичаями та інтересами, незважаючи на те, якою мовою вони розмовляють.

«Фестиваль "КАРПАТСЬКИЙ ПРОСТІР“ має започаткувати глобальний культурний та світоглядний діалог між країнами Карпатського регіону, стати потужним інструментом культурної дипломатії, адже мистецтво є універсальною мовою та ефективним засобом комунікації» — Богдан Струтинський.

Протягом 3 днів гості фестивалю зможуть відвідати заходи на 8-ми локаціях:

Особливістю фестивалю «КАРПАТСЬКИЙ ПРОСТІР» є тематично та локально скомпоновані мистецькі осередки. Сім різноманітних локацій фестивалю розташовані у найкрасивіших куточках старовинного міста, на центральних вулицях та площах.


·Art SPACE (Івано-Франківський краєзнавчий музей та Музей мистецтв Прикарпаття)

·Theater SPACE (Івано-Франківський академічний обласний театр ляльок ім. Марійки Підгірянки)

·Multi-genre music SPACE (Вічевий майдан)

·Cinema SPASE (Відпочинковий комплекс «Люм’єр»)

·Classical music SPACE (Івано-Франківська обласна філармонія)

·Cuisines SPACE (Відпочинковий комплекс «Люм’єр»)

·Craft SPACE (Вулиця Дмитра Вітовського)

·Tourism SPACE (конференц-зал готелю «Надія»)


Відео

50 edited 29 квіт. 2016 р. 50 edited 0:51
20 оперетта 29 квіт. 2016 р. 20 оперетта 0:21
opereta zaproshennya V2 29 квіт. 2016 р. opereta zaproshennya V2 0:55