5-7

травня

Івано-Франківськ

 

Програма

11:00
Відкриття фотовиставок.

Івано-Франківський краєзнавчий музей

11:00
Туристичні презентації Угорщини, Польщі, Грузії, України.

Готель «Надія» (конференц-зал)

11:30
Відкриття художніх виставок: «Народжені Карпатами», графічний дизайн Андрій Будник та учні, «Мої Карпати», живопис. Олександр Храпачов.

Музей мистецтв Прикарпаття

13:00
Кулінарна презентація української кухні.

Відпочинковий комплекс Люм’єр

14:00
Круглий стіл «Європа Карпат. Український аспект» за участю послів країн-учасниць фестивалю, представників влади та бізнесу.

Готель «Надія» (конференц-зал)

15:00
Майстер-клас Лариси Пуханової «Український скоропис».

Івано-Франківський краєзнавчий музей

15:00
Кулінарна презентація румунської кухні.

Відпочинковий комплекс Люм’єр

15:40
Показ документального фільму «Зима у вогні: боротьба України за свободу» (Україна)

Відпочинковий комплекс Люм’єр

16:00
Урочисте відкриття Міжнародного фестивалю країн Карпатського регіону «КАРПАТСЬКИЙ ПРОСТІР», дефіле духового оркестру

Вічевий майдан

16:30
Виступ українських колективів Прикарпаття та гостей фестивалю

Вічевий майдан

18:00
Проект сестер Тельнюк «Наш Шевченко» у супроводі симфонічного оркестру Івано-Франківської обласної філармонії (Україна).

Івано-Франківська обласна філармонія

19:30
Концерт гурту «Волоші» (Польща)

Івано-Франківська обласна філармонія

13:00
Кулінарна презентація угорської кухні Телеканали, журналісти 5-7 і більше видань

Відпочинковий комплекс Люм’єр

14:00
Виступ Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника

Вічевий майдан

15:00
Кулінарна презентація молдовської кухні

Відпочинковий комплекс Люм’єр

15:40
Показ художнього фільму «Пута» (Чехія) Телеканали, журналісти 5-7 і більше видань

Відпочинковий комплекс Люм’єр

16:00
«4 fordance» (Угорщина), «Церенкуца» (Молдова), «Княгинька» (Словаччина), фольклорний колектив з м. Мармуреш (Румунія)

Вічевий майдан

16:00
«Ріпка» (вистава для дітей, пантоміма), Державний ляльковий театр з міста Гах (Азербайджан)

Івано-Франківський академічний обласний театр ляльок ім. М. Підгірянки

18:00
Концерт за участю солістів Національної оперети України у супроводі симфонічного оркестру Івано-Франківської обласної філармонії в жанрах оперети, опери, мюзиклу (Україна) та солістів Національного театру опери та балету республіки Молдова ім. М. Бієшу Маріани Булікану (Молдова)

Івано-Франківська обласна філармонія

21:00
Концерт гурту «KozakSystem» (Україна)

Вічевий майдан

15:00
Концерт за участю мистецьких колективів Прикарпаття та гостей фестивалю.

Вічевий майдан

15:40
Показ художнього фільму «Моіра» (Грузія)

Відпочинковий комплекс Люм’єр

15:40
Показ біографічного фільму А.Вайди "Валенса. Людина з надії" (Польща)

Відпочинковий комплекс Люм’єр

16:00
Концерт колективу «Іберієлі» (Грузія)

Вічевий майдан

17:00
Концерт гурту «DuoMalva&Kirsipu» (Естонія)

Вічевий майдан

18:00
А.Фредро «П'яте через десяте» Польський народний театр при Львівському обласному будинку вчителя (вистава для дорослих, йде польською мовою).

Івано-Франківський академічний обласний театр ляльок ім. М. Підгірянки

18:00
Концерт угорської музики камерного оркестру «Франческа».

Івано-Франківська обласна філармонія

18:30
Міжнародний Гала-концерт учасників фестивалю у супроводі симфонічного оркестру Івано-Франківської обласної філармонії.

Вічевий майдан

21:00
Урочисте закриття фестивалю за участю гурту «ТІК» (Україна)

Вічевий майдан